Jesteś tutaj

Konferencja Naukowa 2021 „Substandardowe leki, wyroby medyczne i suplementy diety - identyfikacja i minimalizacja zagrożeń dla zdrowia publicznego”

Międzynarodowa e-Konferencja Naukowo-Szkoleniowa:

„Substandard medicines, medical devices and dietary supplements - identification
and minimalisation of the public health risks”

Zapraszamy wszystkich Zainteresowanych do udziału w międzynarodowej e-konferencji „Substandardowe leki, wyroby medyczne i suplementy diety - identyfikacja i minimalizacja zagrożeń dla zdrowia publicznego”, która odbędzie się online na Platformie MS Teams 9 grudnia 2021 w godzinach 12.30-19.30.

Konferencja będzie dotyczyła zagadnień związanych z zagrożeniami dla zdrowia publicznego związanymi z substandardowymi produktami medycznymi, zwalczaniem przestępczości farmaceutycznej oraz ogólnie pojętej farmacji kryminalistycznej. Wystąpienia oraz wykłady poprowadzą zarówno Naukowcy związani z tą tematyką, jak również Przedstawiciele Organów Ścigania, Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Urzędów Europejskich, EDQM i OLAF

Plakat i agenda do pobrania na dole strony !

Formularz rejestracyjny

PDF icon plakat_konfernecja.pdf1.39 MB
PDF icon agenda_konferencja.pdf507.49 KB

Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o moich prawach i obowiązkach zawartych w obowiązku informacyjnym, stanowiącym integralną część niniejszego oświadczenia. Oświadczam, że powyższe dane osobowe podałam/em dobrowolnie. Oświadczam, że wysłanie formularza elektronicznego jest równoznaczne ze zgodzą.

Obowiązek informacyjny

1. Administratorem  Pani/Pana  danych  osobowych  jest  Warszawski  Uniwersytet  Medyczny  z siedzibą  przy ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa.
  2. Inspektor  Ochrony  Danych  Uniwersytetu  Warszawskiego  nadzoruje  prawidłowość  przetwarzania  danych osobowych.Kontakt do Inspektora Danych Osobowych WUM: tel. 22-57-20-320; iod@wum.edu.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu administracyjnej obsługi konferencji.
  4. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art.6 pkt. 1 lit. a i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016.
  5. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów w jakich są zbierane.
  6. Dane będą udostępniane podmiotom zewnętrznym w przypadkach przewidzianych przepisami prawa, a na podstawie umów powierzenia będą przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Warszawskiego Uniwersytetu  Medycznego  takim  jak:  dostawcy  usług  i  systemów  informatycznych,  operatorzy  płatności, operatorzy pocztowi, kurierzy oraz inni podwykonawcy.
  7. Dane  przechowywane  będą  przez  okres  niezbędny  do  obsługi  administracyjnej  Pani/Pana  udziału  w  konferencji  lub  jeżeli  zachodzi  przesłanka  związana  z  rozliczeniem  udziału  przez  okres  3  lat  w  związku  z obsługą ewentualnych roszczeń.
  8. Jeśli podstawą przetwarzana jest Pani/Pana zgoda, dane będą przetwarzane do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie wysyłając takie żądanie na adres organizatora konferencji lub na adres e-mail: iod@wum.edu.pl.
  9. Ma  Pani/Pan  prawo  dostępu  do  treści  swoich  danych  oraz  z  zastrzeżeniem  przepisów  prawa:  prawo  ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  10. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  11. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.